Wyszukaj

Ekogazeta

Ekogazeta200x88-crop 
Jako współredaktorzy ZAPRASZAMY do lektury, pisania tekstów i komentowania! :)

Nasi Partnerzy

instytut

Instytut Eurorozwoju S.A. to nasz sprawdzony Partner w pozyskiwaniu dotacji. Współpracujemy skutecznie przy większych i nietypowych projektach.

Fundacja ORLEN Dar Serca

logo fund orlen Fundacja ORLEN - Dar Serca realizuje rozmaite programy wsparcia, ukierunkowa jest szczegolnie na pomoc dzieciom.

Program bezpieczeństwa

W ramach programu „Bezpieczeństwo dzieci na drodze” Fundacja realizuje różnego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drogach.

Działania objęły m. in. budowę bezpiecznych przejść przy szkołach oraz wsparcie wielu lokalnych społecznych inicjatyw.

Fundacja wspiera szkoły, przedszkola, Policję i inne organizacje dbające o bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym. Przekazywane przez Fundację środki przeznaczane są również na realizację programów i konkursów poświęconym bezpieczeństwu dzieci na drodze oraz na nagrody dla zwycięzców tych konkursów.

Program edukacja poprzez zabawę.

Fundacja ORLEN - Dar Serca po raz pierwszy uruchamia w ramach Programów Edukacyjnych, nowy Program „Edukacja przez Zabawę”.
 
W ramach tego programu będą organizowane ogólnopolskie inicjatywy o profilu edukacyjnym. Program ten został zainicjowany z myślą o dzieciach. Tempo życia, praca, setki spraw powodują, że w tej pogoni za czymś często tracimy najważniejszą wartość naszego życia jaką są dzieci. Ich sprawy, problemy, marzenia. Dlatego chcemy, aby czas wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców był czasem wzajemnego bycia ze sobą, bliskości, poznawania siebie nawzajem.

Przyświeca nam cel, aby czas rodzinnej zabawy, oprócz niesienia radości i wartości edukacyjnych, służył do budowania rodzinnych wartości i umacniania wzajemnych więzi emocjonalnych rodziny.

Dotacja dla osób prawnych.

Tutaj możesz pobierać formularz wniosku o przyznanie dotacji z Fundacji Orlen Dar Serca, który następnie należy wysłać na adres fundacji pocztą lub faksem.

Całym sercem z..

banner wwf

WWF Polska

Popieramy

logokoalicji

Wspieramy

chór-primo 203x135

Fundacja PRIMO VOICE          (chór żeński PRIMO)

Newsletter

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o interesujących możliwościach dofinansowania ? ZAPISZ SIĘ :)